Model A-04

Projekt o bardzo prostej i nowoczesnej formie. Estetyczny nagrobek w nowoczesnym stylu. Nakrywa wykonana z dwóch grubych płyt kamienia równej wysokości 8cm. Węższa część nakrywy wykonana jest w kontrastowym złotym kolorze nadając całości charakteru. Główna duża płyta nakrywy, w połączeniu z ramą, tworzy jednobarwny monolit.
Tablica stojąca, podobnie jak nakrywa, również wykonana jest z dwóch elementów tej samej grubości, nadając całości spójnego charakteru.
Dopełnieniem zestawu są lampion oraz wazon na kwiaty, pasujące do stylistyki całości zawierające złote, chromowane elementy. W akcencie kolorystycznym wykonana jest również podstawa całej konstrukcji. Zwieńczenie całego zestawu stanowi duży, stojący krzyż, w złotym kolorze, o wyjątkowym charakterze.

Aktualizacja: Proponujemy nową wersję tego modelu. Zmiany obejmują: cieńsze nakrywy różnej grubości, tablica jednolita. Czarny granit ze złotymi dodatkami.

Zamówienia

Skontaktuj się z nami w celu złożenia zamówienia. Dostosujemy projekt do Twoich potrzeb, pomagając Ci wybrać odpowiednie gatunki kamienia. Dysponujemy szerokim asortymentem dodatków w postaci wazonów, mis, lampionów, krzyży. Dobierzemy również krój, kolor i rozmiar czcionki.