Model A-09

Model proponowany w 2 stylizacjach. Wersja pierwsza posiada czarną tablicę przedzieloną pionowymi jasnymi wstawkami z kamiania Viscount White W tym kolorze również jest nakrywa i posadzka. Środkowa nakrywa ramy leżącej, jest wykonana z grubszej płyty i wystaje ponad boczne ramy. Jednak czołowa część ramy jest znów w odwrotnym ułożeniu. Napisy, krzyż i wazon wykonane ze stali nierdzewnej.
Druga wersja stylistyczna: Do cienkiej, granitowej płyty tablicy stojącej z czarnego kamienia przyklejona jest szeroka złota rama wykonana z granitu Kashmir Gold. Dzięki temu zabiegowi czarna część tablicy, na której umieszczone są złote napisy, sprawia wrażenie zatopionej w głębi.
Dopełnieniem zestawu są lampion oraz wazon na kwiaty, pasujące do stylistyki całości i wykonane z tego samego kamienia co elementy nagrobka, a ich złote chromowane elementy, podobnie jak litery, nawiązują do koloru granitu Kashmir Gold.
Całość nagrobka posadowiona jest na podstawie z Czarnego Szweda.

Zamówienia

Skontaktuj się z nami w celu złożenia zamówienia. Dostosujemy projekt do Twoich potrzeb, pomagając Ci wybrać odpowiednie gatunki kamienia. Dysponujemy szerokim asortymentem dodatków w postaci wazonów, mis, lampionów, krzyży. Dobierzemy również krój, kolor i rozmiar czcionki.