Model A-10

Nowoczesny i prosty design. Wykonany z użyciem dwóch odcieni czarnego granitu: Czarny Szwed i Impala (wersja 2 w galerii obok). Czarna rama stojąca posadowiona na czarnej posadzce, przykryta jest nieco mniejszą nakrywą z granitu Impala, tworząc niewielki schodek na połączeniu.
Tablica stojąca jest prosta, monumentalna, o tej samej szerokości i kolorze, co nakrywa ramy. Na górze tablicy został dodany akcent w postaci kawałka granitu w ciemnym kolorze, o tej samej szerokości co rama pod nakrywą. Zabieg ten łączy całą kompozycję w spójną całość.
Dopełnieniem zestawu są lampion oraz wazon na kwiaty, pasujące do stylistyki całości i wykonane z tego samego materiału co akcenty kolorystyczne nagrobka. Chromowane akcenty dodatków współgrają z chromowanymi literami i krzyżem na tablicy.
Oferujemy również modyfikację w formie fazowanych krawędzi nakrywy i tablicy oraz inne wykończenie górnej części tablicy (widoczne na wizualizacjach)

Zamówienia

Skontaktuj się z nami w celu złożenia zamówienia. Dostosujemy projekt do Twoich potrzeb, pomagając Ci wybrać odpowiednie gatunki kamienia. Dysponujemy szerokim asortymentem dodatków w postaci wazonów, mis, lampionów, krzyży. Dobierzemy również krój, kolor i rozmiar czcionki.