Model A-14

To drugi model nagrobka w naszej kolekcji w stylu sarkofag. Projekt o bardzo nowoczesnej formie. Na posadzce z czarnego granitu umieszczona jest rama w tym samym kolorze, jednak pomiędzy posadzką a ramą, znajduje się jeszcze nieco węższa opaska ze stali nierdzewnej. Nakrywa składa się z trzech elementów. Boczne elementy w kolorze Baltic Green, obejmują główną, grubszą płytę nakrywy z czarnego kamienia.    Napisy na nakrywie, wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej, charakteryzujące się wysoką wytrzymałością i odpornością na warunki atmosferyczne. Nad nimi umieszczony jest niewielki krzyż w tym samym kolorze. Epitafium w przedniej części nakrywy wykonane jest metodą piaskowania i pomalowane srebrną farbą. Podobnie wykonane są ozdobne białe ramki na czarnych elementach ramy i nakrywy.
Dopełnieniem zestawu są lampion oraz wazon umieszczone po prawej stronie sarkofagu, pasujące do stylistyki całości zawierające chromowane elementy.

Zamówienia

Skontaktuj się z nami w celu złożenia zamówienia. Dostosujemy projekt do Twoich potrzeb, pomagając Ci wybrać odpowiednie gatunki kamienia. Dysponujemy szerokim asortymentem dodatków w postaci wazonów, mis, lampionów, krzyży. Dobierzemy również krój, kolor i rozmiar czcionki.