Model A-15

Nowoczesny design w interesujących geometrycznych kształtach. Wykonany z użyciem dwóch odcieni czarnego granitu: ciemniejszy Czarny Szwed i jaśniejsza Impala.  Rama w jaśniejszym odcieniu z mniejszą opaską od spodu, posadowniona na posadzce w kolorze ramy. Elementem wyróżniającym projekt pomnika jest nakrywa nagrobka składająca się z  dwóch płyt. Pierwsza prostokątna, równomiernie przykrywa całą ramę. Na niej z kolei znajduje się płyta w kształcie rombu nadając nakrywie nietuzinkową formę.
Tablica stojąca z ciemniejszego kamienia jest prosta i monumentalna, a po jej bokach doklejone są trójkątne płyty z Impali. Zabieg ten łączy całą kompozycję w spójną stylistykę.
Dopełnieniem zestawu są lampion oraz wazon na kwiaty wykonane z tego samego materiału co akcenty kolorystyczne nagrobka. Chromowane akcenty dodatków współgrają z chromowanymi literami i krzyżem na tablicy.

Zamówienia

Skontaktuj się z nami w celu złożenia zamówienia. Dostosujemy projekt do Twoich potrzeb, pomagając Ci wybrać odpowiednie gatunki kamienia. Dysponujemy szerokim asortymentem dodatków w postaci wazonów, mis, lampionów, krzyży. Dobierzemy również krój, kolor i rozmiar czcionki.