Model A-18

Nowoczesny, prosty i minimalistyczny design. Wykonany z użyciem dwóch odcieni czarnego granitu: ciemniejszy Czarny Szwed i jaśniejsza Impala.  Czarna rama stojąca posadowiona na jaśniejszej posadzce, przykryta jest dwoma nakrywami grubości 3cm o identycznych wymiarach (długość i szerokość) co rama stojąca. Pierwsza nakrywa wykonana jest z jaśniejszego kamienia, a druga z ciemnego. Tym samym, rama wraz z nakrywami, tworzy jednolity prostopadłościenny blok, z delikatnym akcentem kolorystycznym na obwodzie.
W prawej dolnej części nakrywy znajduje się epitafium, wypiaskowane i pomalowane na srebrno.
Tablica stojąca jest prosta, monumentalna, o tej samej szerokości i kolorze, co nakrywa ramy. Elegancji całości dodają elementy ze stali nierdzewnej, z której wykonany jest duży krzyż na tablicy, napisy, a także lampion i wazon na kwiaty. Wazon dodatkowo posiada gustowny detal w postaci ciemnego, ozdobnego pasa na froncie.

Zamówienia

Skontaktuj się z nami w celu złożenia zamówienia. Dostosujemy projekt do Twoich potrzeb, pomagając Ci wybrać odpowiednie gatunki kamienia. Dysponujemy szerokim asortymentem dodatków w postaci wazonów, mis, lampionów, krzyży. Dobierzemy również krój, kolor i rozmiar czcionki.