Model A-21

Projekt ten jest w pewnym sensie odwrotnością układu modelu A-09 Do cienkiej, granitowej płyty tablicy stojącej z granitu Shiva Kashi, przyklejona jest mniejsza płyta z Czarnego Szweda. Dzięki temu zabiegowi tylna płyta stanowi swojego rodzaju ramę tablicy. Odwrotny efekt zastosowano na nakrywie ramy leżącej, na której środkowa granitowa płyta Shiva Kashi zatopiona jest w ramie wystającej ponad główną płytę. Jednak czołowa część ramy jest znów w odwrotnym ułożeniu.
Napisy, krzyż, lampion oraz wazon na kwiaty, w kolorze złotym, pięknie komponują się z resztą, dodając pomnikowi blasku i elegancji. Pomnik, jak wszystkie inne nasze propozycje, dostępny jest w dowolnej wersji kolorystycznej. W galerii obok przedstawiamy kilka możliwych wariantów.

Zamówienia

Skontaktuj się z nami w celu złożenia zamówienia. Dostosujemy projekt do Twoich potrzeb, pomagając Ci wybrać odpowiednie gatunki kamienia. Dysponujemy szerokim asortymentem dodatków w postaci wazonów, mis, lampionów, krzyży. Dobierzemy również krój, kolor i rozmiar czcionki.