Model A-23

Prostota formy ramy z nakrywą, przełamana jest estetyczną nakładką z prawej strony pomnika, wydzielając naturalną przestrzeń na umiejscowienie srebrnych dodatków (lampion na świece i wazon).  Prezentujemy 3 warianty kolorystyczne nagrobka i 2 warianty grubości nakryw (odwrotność). To przykład, jak w prosty sposób, zamieniając jedynie kolory niektórych elementów, można zmienić odbiór wizualny całego projektu.
Tablica stojąca jest prosta i wykonana z jednego bloku granitu. Elegancji całości dodają elementy ze stali nierdzewnej, z której wykonany jest duży krzyż na tablicy, napisy, a także lampion i wazon na kwiaty. Wazon dodatkowo posiada gustowny detal w postaci ciemnego, ozdobnego pasa na froncie, pasujący do designu nagrobka.

Zamówienia

Skontaktuj się z nami w celu złożenia zamówienia. Dostosujemy projekt do Twoich potrzeb, pomagając Ci wybrać odpowiednie gatunki kamienia. Dysponujemy szerokim asortymentem dodatków w postaci wazonów, mis, lampionów, krzyży. Dobierzemy również krój, kolor i rozmiar czcionki.