Model A-24

Projekt nagrobka o prostej i nowoczesnej formie. Na posadzce z granitu Czarny Szwed umieszczona jest jasna rama z grubą nakrywą. Przełamaniem jednolitej, prostopadłościennej bryły jest niewielkie trójkątne wycięcie w przedniej, prawej części nakrywy.  W tym miejscu zastosowano cieńszą płytę w kontrastowym, ciemnym kolorze i wydzielając tym samym miejsce na lampion. Prosta jednolita tablica napisowa również w górnej części została ścięta, nawiązując stylistycznie do podobnego zabiegu zastosowanego na nakrywie.
Litery na nagrobku, standardowo jak w większości naszych projektów, wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej, charakteryzującej się dużą wytrzymałością i odpornością na warunki atmosferyczne. W podobny sposób wykonany jest wazon na kwiaty, dopełniający kompozycję tego zestawu.
Aktualizacja: Dodaliśmy nowy wariant tego nagrobka z prostą tablicą i nieco cieńszą nakrywą.

Zamówienia

Skontaktuj się z nami w celu złożenia zamówienia. Dostosujemy projekt do Twoich potrzeb, pomagając Ci wybrać odpowiednie gatunki kamienia. Dysponujemy szerokim asortymentem dodatków w postaci wazonów, mis, lampionów, krzyży. Dobierzemy również krój, kolor i rozmiar czcionki.