Model A-28

Kamieniarstwo NeRO to projekty nagrobków w nowoczesnym stylu. Tak jest i w tym przypadku. Nakrywa wykonana z trzech płyt kamienia. Główna środkowa płyta jest nieco cieńsza, ale dłuższa z przodu i sprawia wrażenie wygiętej w dół, zawijając się na przednią część ramy. „Zagięcie” posiada wyraźne fazowanie na krawędzi. na krawędzi.
Tablica stojąca wykonana jest w podobnym stylu co nakrywa, ale w odwrotnej kolorystyce. Górna krawędź czarnej części napisowej posiada fazowanie nawiązujące do tego w przedniej części nakrywy. Ponadto boczne doklejki tablicy, oraz boczne nakrywy płyty głównej posiadają delikatne fazowanie na na obwodzie lica dodając całości elegancji. Po prawej stronie tablicy umieszczony jest dużym krzyż ze stali kwasoodpornej. Nagrobek wykonany jest z kamieni Czarny Szwed i Orion. Dla kontrastu posadzka pod nagrobkiem wykonana jest z jasnego granitu Viscount White.
Elegancji całości dodają elementy ze stali nierdzewnej, z której wykonane są napisy, a także lampion i waza na kwiaty.

Zamówienia

Skontaktuj się z nami w celu złożenia zamówienia. Dostosujemy projekt do Twoich potrzeb, pomagając Ci wybrać odpowiednie gatunki kamienia. Dysponujemy szerokim asortymentem dodatków w postaci wazonów, mis, lampionów, krzyży. Dobierzemy również krój, kolor i rozmiar czcionki.