Model A-29

Nowoczesny nagrobek z trójpoziomowym, schodowym układem. Motyw ten jest utrzymany zarówno na nakrywie nagrobka jak i na płycie napisowej. Nakrywa wykonana z trzech płyt kamienia, umieszczonych na różnej wysokości. Natomiast płyta stojąca składa się z trzech tablic różnej wysokości, których górne krawędzie tworzą swojego rodzaju stopnie.  Cały nagrobek wykonany jest z trzech gatunków kamienia (Czarny Szwed, Viscount White, Olive Green). Na środkowej nakrywie znajduje się waza na kwiaty ze stali nierdzewnej. Napisy i krzyż również ze stali nierdzewnej. Pod napisami umieszczone jest zdjęcie w porcelanie.
Nagrobek proponujemy też w bardziej stonowanym standardzie wykończenia (widoczny w galerii wizualizacji obok), z użyciem granitów czarna Angola oraz biały granit Strzelin. Na środkowej nakrywie znajduje się kamienna waza na kwiaty. Napisy na tablicy są frezowane w kamieniu i malowane na srebrny kolor.

Zamówienia

Skontaktuj się z nami w celu złożenia zamówienia. Dostosujemy projekt do Twoich potrzeb, pomagając Ci wybrać odpowiednie gatunki kamienia. Dysponujemy szerokim asortymentem dodatków w postaci wazonów, mis, lampionów, krzyży. Dobierzemy również krój, kolor i rozmiar czcionki.