Model A-34

Projekt nagrobka wykonany na bazie modelu A-33. Główną różnicą jest umiejscowienie tablicy stojącej. W tej wersji jest ona usytuowana jak w większości naszych projektów, czyli na posadzce, za ramą nagrobka.
Posadzka z gnejsu i rama stojąca z czarnego granitu posiadają subtelne fazowanie na całym obwodzie.
Gnejsowa nakrywa ma wycięcie w przedniej części tworzące doskonałe miejsce na lampion. Nakrywa i tablica również mają fazowanie na całym obwodzie głównej płaszczyzny. Napisy, krzyż, lampion oraz wazon na kwiaty, w kolorze srebrnym, pięknie komponują się z resztą, dodając pomnikowi blasku i elegancji. Pomnik, jak wszystkie inne nasze propozycje, dostępny jest w dowolnej wersji kolorystycznej.
Aktualizacja 09.11.2020 – Dodaliśmy nowy wariant tego modelu nagrobka, w którym główne zmiany to: pod ramę dodana została opaska, usunięto miejsce na lampion, fazowanie tylko na tablicy i nakrywie, granitowy wazon z nierdzewnym pasem.

Zamówienia

Skontaktuj się z nami w celu złożenia zamówienia. Dostosujemy projekt do Twoich potrzeb, pomagając Ci wybrać odpowiednie gatunki kamienia. Dysponujemy szerokim asortymentem dodatków w postaci wazonów, mis, lampionów, krzyży. Dobierzemy również krój, kolor i rozmiar czcionki.