Model A-67

Nakrywa wykonana z trzech płyt kamienia. Główna środkowa płyta jest dłuższa z przodu i sprawia wrażenie wygiętej w dół, zawijając się na przednią część ramy. „Zagięcie” posiada wyraźne fazowanie na krawędzi. Między ramą a bocznymi nakrywkami znajdują się mniejsze opaski z czarnego granitu. Podobna opaska umieszczona jest również między posadzką a ramą stojącą nagrobka.
Tablica stojąca wykonana jest w podobnym stylu co nakrywa. Górna krawędź czarnej części napisowej posiada fazowanie nawiązujące do tego w przedniej części nakrywy. Nagrobek wykonany jest z kamieni Czarny Szwed i Orion. Przedstawiamy również drugi wariant kolorystyczny gdzie Orion zastąpiony jest jasnym granitem Viscount White.
Elegancji całości dodają elementy ze stali nierdzewnej, z której wykonany jest krzyż umieszczony na tablicy, napisy, a także wazon na kwiaty.

Zamówienia

Skontaktuj się z nami w celu złożenia zamówienia. Dostosujemy projekt do Twoich potrzeb, pomagając Ci wybrać odpowiednie gatunki kamienia. Dysponujemy szerokim asortymentem dodatków w postaci wazonów, mis, lampionów, krzyży. Dobierzemy również krój, kolor i rozmiar czcionki.