Model A-73

Nowoczesny nagrobek o odważnej formie. Tablica nagrobka wykonana została z trzech granitowych elementów. Szeroka część napisowa posiada wąskie boczne wstawki, wykonane z nieco cieńszych płyt w kontrastowym kolorze. Górna część całej tablicy jest wyraźnie ścięta po skosie. Wysoko uniesiona rama nagrobka spoczywa na ukrytej pod nią kamiennej opasce. Dodatkowym elementem charakteryzującym ten model, są mocno ścięte przednie rogi przedniej części ramy i bocznych nakrywek.  Sama nakrywa składa się z trzech elementów, podobnie jak tablica. Środkowa nakrywa jest nieco cieńsza, a jej przednia krawędź nieco dłuższa i ścięta pod kątem 45 stopni. Pod ścięciem, do przedniej części ramy dostawiona jest doklejka w kolorze nakrywy.
Dopełnieniem zestawu są dodatki wykonane z wysokiej jakości stali kwasoodpornej: litery i krzyż. Wazon granitowy, w kolorze nagrobka z ozdobnym stalowym pasem.

Zamówienia

Skontaktuj się z nami w celu złożenia zamówienia. Dostosujemy projekt do Twoich potrzeb, pomagając Ci wybrać odpowiednie gatunki kamienia. Dysponujemy szerokim asortymentem dodatków w postaci wazonów, mis, lampionów, krzyży. Dobierzemy również krój, kolor i rozmiar czcionki.