Model B-01

Granitowy nagrobek podwójny. Pomnik w nowoczesnym stylu. Nakrywa wykonana w sumie z czterech kamiennych płyt. Czarna rama stojąca posadowiona na jasnej posadzce Viscount White, przykryta jest pośrodku również jasną nakrywą. Ta z kolei, nieco mniejszą nakrywą z granitu Czarny Szwed. Tym samym jasna nakrywa tworzy ramkę i niewielki schodek na połączeniu płyt. Po bokach znajdują się mniejsze nakrywy w kolorze ramy. 
W analogiczny sposób wykonana jest tablica stojąca, z tym że boczne płyty dodatkowo mają ukośne ścięcie, a po obwodzie wypiaskowaną i pomalowaną na srebrno ramkę. Podobnie wypiaskowana i pomalowana jest sentencja na nakrywie głównej. Natomiast litery i krzyż na tablic wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej.
Dopełnieniem zestawu są 2 lampiony na bocznych nakrywach oraz wazon na kwiaty z przodu pomnika, pasujące do stylistyki całości i wykonane z tych samych gatunków kamienia co elementy nagrobka.

Zamówienia

Skontaktuj się z nami w celu złożenia zamówienia. Dostosujemy projekt do Twoich potrzeb, pomagając Ci wybrać odpowiednie gatunki kamienia. Dysponujemy szerokim asortymentem dodatków w postaci wazonów, mis, lampionów, krzyży. Dobierzemy również krój, kolor i rozmiar czcionki.