Model B-05

Kamieniarstwo NeRO to projekty nagrobków w nowoczesnym stylu. W tym przypadku nakrywa wykonana z pięciu płyt kamienia. Główne środkowe płyta są nieco cieńsze, ale dłuższe z przodu i ścięte pod kątem 45 stopni Dodatkowo z przodu ramy dodane są wstawki tego samego koloru.
Tablica stojąca wykonana jest w podobnym stylu co nakrywa, ale w odwrotnej kolorystyce. Górne krawędzie czarnych części napisowych posiadają fazowanie nawiązujące do tego w przedniej części nakrywy. Ponadto boczne doklejki tablicy, oraz boczne nakrywy płyty głównej posiadają delikatne fazowanie na obwodzie lica dodając całości elegancji. Po bokach tablicy umieszczone są dwa krzyże w kolorze czarnym ze sreebrnymi różami ze stali nierdzewnej. Nagrobek wykonany jest z kamieni Czarny Szwed i Viscount White. Elegancji całości dodają elementy ze stali nierdzewnej, z której wykonane są napisy, a także lampiony i wazony na kwiaty.

Zamówienia

Skontaktuj się z nami w celu złożenia zamówienia. Dostosujemy projekt do Twoich potrzeb, pomagając Ci wybrać odpowiednie gatunki kamienia. Dysponujemy szerokim asortymentem dodatków w postaci wazonów, mis, lampionów, krzyży. Dobierzemy również krój, kolor i rozmiar czcionki.