Model C-09

Nowoczesny nagrobek urnowy w ofercie NeRO. Nakrywa wykonana z trzech płyt kamienia. Główna środkowa płyta jest nieco cieńsza, ale dłuższa z przodu i sprawia wrażenie wygiętej w dół, zawijając się na przednią część ramy. „Zagięcie” posiada wyraźne fazowanie na krawędzi.
Tablica stojąca wykonana jest w podobnym stylu co nakrywa, ale w odwrotnej kolorystyce. Górna krawędź czarnej części napisowej posiada fazowanie nawiązujące do tego w przedniej części nakrywy. Ponadto boczne elementy tablicy, oraz boczne nakrywy płyty głównej posiadają delikatne fazowanie na na obwodzie lica dodając całości elegancji. Nagrobek wykonany jest z kamieni Czarny Szwed i Viscount White. Elegancji całości dodają elementy ze stali nierdzewnej, z której wykonane są napisy, krzyż oraz wazon na kwiaty. Model wzorowany na nagrobku pojedynczym A-28.

Zamówienia

Skontaktuj się z nami w celu złożenia zamówienia. Dostosujemy projekt do Twoich potrzeb, pomagając Ci wybrać odpowiednie gatunki kamienia. Dysponujemy szerokim asortymentem dodatków w postaci wazonów, mis, lampionów, krzyży. Dobierzemy również krój, kolor i rozmiar czcionki.