Model A-13

Jedne z bardziej wyjątkowych projektów w naszej kolekcji. Ekskluzywny design nagrobka w stylu sarkofag. Projekt o bardzo nowoczesnej formie. Na posadzce z czarnego granitu umieszczona jest rama wykonana z granitu Kashmir Gold. Nakrywa składa się z trzech elementów. Boczne elementy w kolorze ramy, obejmują główną, grubszą płytę nakrywy z czarnego kamienia. Tylna część ramy jest o kilka centymetrów wyższa od przedniej części, przez co cała nakrywa jest delikatnie pochylona do przodu.   Napisy na nakrywie wycięte są w dwóch nierdzewnych, stalowych płytach, w kolorze złotym. Nad nimi umieszczony jest niewielki krzyż w tym samym kolorze.
W przedniej części nakrywy zagnieżdżona jest nierdzewna stalowa misa na kwiaty.
Dopełnieniem zestawu są lampion oraz wazon umieszczone po prawej stronie sarkofagu, pasujące do stylistyki całości zawierające złote, chromowane elementy.

Zamówienia

Skontaktuj się z nami w celu złożenia zamówienia. Dostosujemy projekt do Twoich potrzeb, pomagając Ci wybrać odpowiednie gatunki kamienia. Dysponujemy szerokim asortymentem dodatków w postaci wazonów, mis, lampionów, krzyży. Dobierzemy również krój, kolor i rozmiar czcionki.