Model A-20

Kamieniarstwo NeRO to projekty nagrobków w nowoczesnym stylu. Tak jest i w tym przypadku. Nakrywa wykonana z dwóch płyt kamienia. Główna nakrywa, to duża płyta o grubości 8cm wykonana z kamienia Viscount White. Natomiast mniejsza i wyraźnie cieńsza płyta z przodu stanowi półkę na której umieszczony jest lampion na świecę ze stali nierdzewnej.
Najbardziej oryginalnym elementem tego projektu jest tablica stojąca. Część napisowa z jasnego kamienia otoczona z prawej strony i od góry swoistą ramą w kształcie odwróconej litery „L”, Pomiędzy nią, a tablicą znajduje się jeszcze wąska wstawka z ciemnego szkła, nadając całości eleganckiego i nowoczesnego wyglądu.
Dopełnieniem zestawu jest wazon na kwiaty, w kolorze nakrywy z akcentem ze stali nierdzewnej. Napisy na jasnej tablicy wykonane są z brązu oksydowanego na czarno.

Aktualizacja: Dodaliśmy nowy wariant tego nagrobka – bez górnego elementu tablicy, szyba w zielonkawym kolorze podobnym do użytego granitu Olive Green.

Zamówienia

Skontaktuj się z nami w celu złożenia zamówienia. Dostosujemy projekt do Twoich potrzeb, pomagając Ci wybrać odpowiednie gatunki kamienia. Dysponujemy szerokim asortymentem dodatków w postaci wazonów, mis, lampionów, krzyży. Dobierzemy również krój, kolor i rozmiar czcionki.