Model A-17

Projekt tego nagrobka wyróżnia się oryginalną półką zawieszoną z prawej strony ramy stojącej.
Tablica nagrobka wykonana z 2 elementów  z wycięciami w kształcie krzyża i ozdobiona wstawkami z granitu w kontrastującym kolorze.
Nagrobek proponujemy również w innym wariancie, z węższą ramą stojącą i innym stylem wykonania tablicy: Rama wraz z nakrywą wykonane są z granitu Vanga. Ten sam akcent kolorystyczny użyty jest również w formie wąskiej przekładki na tablicy napisowej, która dodatkowo u góry zwieńczona jest łukowym wykończeniem.
Dopełnieniem zestawu są wykonane ze stali nierdzewnej lampion oraz wazon na kwiaty, umieszczone na zawieszonej granitowej półce.
Litery i krzyż na nagrobku, standardowo jak w większości naszych projektów, wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej, charakteryzujące się wysoką wytrzymałością i odpornością na warunki atmosferyczne.

Zamówienia

Skontaktuj się z nami w celu złożenia zamówienia. Dostosujemy projekt do Twoich potrzeb, pomagając Ci wybrać odpowiednie gatunki kamienia. Dysponujemy szerokim asortymentem dodatków w postaci wazonów, mis, lampionów, krzyży. Dobierzemy również krój, kolor i rozmiar czcionki.