Model A-27

Model inny niż pozostałe nasze projekty. Charakteryzuje się przede wszystkim tym, że tablica umiejscowiona jest na płycie głównej, a nie za nią, jak w innych naszych projektach. Na posadzce z kamienia Vanga posadowiona jest rama stojąca, składająca się w zasadzie z dwóch złączonych ram. Większa po lewej, przykryta płytą w kolorze posadzki, a mniejsza po prawej, z Czarnego Szweda, stanowi półkę na znicze. Ponadto prawa część jest krótsza z przodu, tworząc idealne miejsce na umiejscowienie wazonu ze stali nierdzewnej.
Tablica nagrobka jest niewielka, w delikatnym kształcie trapeza – węższa na dole i szersza u góry.
Dopełnieniem zestawu jest wykonany ze stali nierdzewnej lampion.
Litery i krzyż na nagrobku, standardowo jak w większości naszych projektów, wykonane są również z wysokiej jakości stali nierdzewnej, charakteryzującej się wysoką wytrzymałością i odpornością na warunki atmosferyczne.

Zamówienia

Skontaktuj się z nami w celu złożenia zamówienia. Dostosujemy projekt do Twoich potrzeb, pomagając Ci wybrać odpowiednie gatunki kamienia. Dysponujemy szerokim asortymentem dodatków w postaci wazonów, mis, lampionów, krzyży. Dobierzemy również krój, kolor i rozmiar czcionki.